BioLifting

To terapia mikroprądami wykorzystująca pulsacyjny prąd stały o niskim natężeniu, który jest biologicznie najbardziej zgodny z prądem ludzkiego ciała i posiada zdolności penetracji komórek. Pod wpływem mikroprądów następuje proces normalizacji funkcji zachodzących w uszkodzonych komórkach przywracający ich biochemiczną równowagę. Poprawiają cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczo i dotleniająco. Przyspieszają rozkład kwasu mlekowego i substancji odpowiedzialnych za odczuwanie bólu (bradykininy i histaminy), zwiększają proces syntezy protein i przyspieszają proces zdrowienia tkanek. Procesy zachodzące z wykorzystaniem mikroprądów w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację i wygładzenie skóry.

Do terapii mikroprądem wykorzystuje się urządzenia emitujące prąd o wyjątkowo niskim natężeniu, który mierzy się w mikroamperach. Podczas zabiegów mikroprądy docierają tam gdzie zawiodły bioprądy naszego organizmu. Ludzkie ciało funkcjonuje na zasadzie naturalnego prawa elektryczności, które mówi, że "elektryczność przepływa po najniższej linii oporu". Po usprawnieniu tkanek reakcje ciała na własne bioprądy ulegają poprawie. Prowadzi to do poprawy kurczliwości włókien mięśniowych oraz zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny. 

Mikroprądy usprawniają wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, poprawiają estetykę wyglądu skóry, która staje się gładsza i jaśniejsza. Posiadają właściwości regeneracyjne oraz wzmacniające metabolizm skóry i tkanki mięśniowej. Pod wpływem prądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej o 35% (regeneracja skóry następuje 3,5 razy szybciej). Działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.

Wskazania: opadające kontury twarzy, zmarszczki i bruzdy, worki i cienie pod oczami, opuchlizna, szary koloryt skóry, skóra atroficzna, brak elastyczności i jędrności

Przeciwwskazania: ciąża, przedmioty metalowe umieszczone w tkankach organizmu (np. rozrusznik serca, płytki, szyny), zaburzenia układu nerwowego (np. epilepsja), nowotwory i okres pooperacyjny, stany gorączkowe, porażenia kurczowe mięśni.

Częstotliwość zabiegów:
 
ZabiegCzęstotliwości w dniachLiczba zabiegów
Zmarszczki7-104-24
Blizny potrądzikowe10-143-5
Przebarwienia10-148-10
Trądzik zaskórnikowy20-284-15
Tonizowanie skóry10-141-2
Lifting i wyszczuplanie twarzy7-102-12