PADME Fryzjerstwo Kosmetyka  Lublin, ul. Lotnicza 11, tel. 81 745 30 15, pn-pt 8.00-19.00 sob 8.00-14.00

Zabiegi pielęgnacyjne XYLOGIC

Xylogic logo

retixC Retix C 4% silna i bezpieczna terapia anty-aging

Retix C wykorzystuje czystą postać witaminy A, jeden z najskuteczniejszych składników anti-aging oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów. Retix C 4% zawiera retinol stabilizowany w procesie hydrogenacji co oznacza mniejsze podrażnienia i lepszą tolerancję w porównaniu do tradycyjnego retinolu, użytego w tym samym stężeniu.

Właściwości: odbudowa włókien kolagenu, elastyny, stymulacja odnowy komórek skóry, wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry zagęszczenie i poprawa napięcia skóry, zwiększenie poziomu nawilżenia skóry, dzięki ograniczeniu przeznaskórkowej utraty wody z naskórka (TEWL - Transepidermal Water Loss). Ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki przywrócenie w skórze prawidłowego poziomu witaminy A. Retinol w nowej formule Retix C 4% jest odporny na promienie UV, utlenianie i wysokie temperatury.

 

fast peel FAST PEEL

Peeling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Formuła peelingu opiera się na połączeniu kwasu azelainowego (15-20%) i mlekowego (2-5%). Preparat posiada pH < 2,5.

wskazania: skóra naczyniowa, fotostarzenie, trądzik pospolity, niejednolity koloryt skóry, płytkie przebarwienia

efekt: poprawiona kondycja skóry naczyniowej (zwiększona grubość, poprawiony koloryt, problem naczyń jest mniej widoczny), zredukowane stany zapalne i wypryski (zapobieganie pojawianiu się nowych), wygładzona skóra, zredukowane niedoskonałości rozjaśniony koloryt