Wizaż

Nasze wizażystki posiadają dużą wiedzę na temat sztuki makijażu, typu kolorystycznego oraz budowy i pielęgnacji skóry.

Dbają, aby klientka cieszyła się pięknym wyglądem nie tylko po zrobieniu makijażu, ale również po jego zmyciu. Indywidualne podejście do każdej osoby, szczególna troska o stan cery oraz zwracanie uwagi na oczekiwania pozwalają nam doradzić właściwą pielęgnację i odpowiednią gamę kosmetyków do codziennego stosowania.

Makijaż dzienny

polega na ukryciu wad i zaakcentowaniu walorów urody. Polecany dla aktywnych Pań, którym zależy na doskonałym i świeżym wyglądzie przez cały dzień. Może być wykonany w wersji lekkiej lub mocniejszej w zależności od upodobania klientki. Wersja mocniejsza doskonale pasuje na popołudniowe okazje.

Makijaż wieczorowy

wykonywany przy okazji różnego rodzaju spotkań towarzyskich, bankietów, przyjęć, studniówek, wesel i innych uroczystości odbywających się w godzinach wieczorowych. W przypadku tego rodzaju makijażu operujemy ciemniejszymi i bardziej kontrastowymi kolorami po to, aby podkreślić urodę w warunkach zmniejszonego światła.

Makijaż ślubny

łączy w sobie cechy makijażu dziennego i wieczorowego. Sprawia, że Panna Młoda świetnie wygląda w różnym typie oświetlenia: w świetle dziennym, oświetleniu kościoła oraz na sali weselnej. Decydują o tym specjalne kosmetyki i techniki ich nakładania. Makijaż ślubny cechuje duża trwałość i odporność na ścieranie, pot, wysoką temperaturę oraz wilgotność powietrza.

Makijaż oczu

Pełni funkcję upiększającą i korekcyjną. Kształt oczu i powiek decyduje o sposobie i technikach wykonania makijażu. Np. w przypadku oczu szeroko rozstawionych należy przy nasadzie nosa użyć ciemnego cienia, a następnie nieco go rozjaśnić na powiece, aby uzyskać efekt zbliżenia oczu.

Makijaż ekstrawagancki

Jest to mocna, ekspresyjna wersja makijażu, w której nie wypadałoby pójść do pracy, na spotkanie, do teatru lub powiedzmy do ślubu. Makijaż ten odznacza się dużą swobodą i dowolnością, jest jedynie ograniczony własną wyobraźnią i kreatywnością. Można malować różne wzory i przyklejać odpowiednie elementy na twarzy. Często spotykamy osoby z makijażem ekstrawaganckim na balach maskowych, aktorów w teatrze i filmach, podczas karnawału np. w Rio.

Makijaż korekcyjny (kamuflaż)

Jego głównym celem jest ukrycie defektów i wad urody, takich jak: naczyniaki, przebarwienia, znamiona płaskie, żylaki, blizny, piegi, odbarwienia, siniaki, trądzik. Stosowany jest nie tylko na twarzy, ale również na innych widocznych częściach ciała np. plecach, ramionach, dekolcie lub szyi.


wizaż w lublienie

Pracujemy na najwyższej klasy kosmetykach mar­ki Glazel, które dają nieograniczone możli­wości two­rzenia makijaży oraz zdobyły uznanie wielu osób pracujących w show biznesie.

Tylko profesjonalnie wykonany makijaż cechuje duża trwałość, nie ściera się, nie spływa podczas dobrej zabawy i wysokiej wilgotności powietrza. Niektóre produkty tej marki są odporne na ciepłą wodę, a z całą pewnością pozwalają cieszyć się perfekcyjnym wyglądem przez całą noc.


PADME
Lotnicza 11
20-354 Lublin

Poniedziałek- Piątek 8.00-19.00
Sobota 8.00-14.00