PADME Fryzjerstwo Kosmetyka  Lublin, ul. Lotnicza 11, tel. 81 745 30 15, pn-pt 8.00-19.00 sob 8.00-14.00

Makijaż dzienny polega na ukryciu wad i zaakcentowaniu walorów urody. Polecany dla aktywnych Pań, którym zależy na doskonałym i świeżym wyglądzie przez cały dzień. Może być wykonany w wersji lekkiej lub mocniejszej w zależności od upodobania klientki. Wersja mocniejsza doskonale pasuje na popołudniowe okazje.

makijaż dzienny

Makijaż wieczorowy wykonywany przy okazji różnego rodzaju spotkań towarzyskich, bankietów, przyjęć, studniówek, wesel i innych uroczystości odbywających się w godzinach wieczorowych. W przypadku tego rodzaju makijażu operujemy ciemniejszymi i bardziej kontrastowymi kolorami po to, aby podkreślić urodę w warunkach zmniejszonego światła.

makijaż wieczorowy

Makijaż ślubny łączy w sobie cechy makijażu dziennego i wieczorowego. Sprawia, że Panna Młoda świetnie wygląda w różnym typie oświetlenia: w świetle dziennym, oświetleniu kościoła oraz na sali weselnej. Decydują o tym specjalne kosmetyki i techniki ich nakładania. Makijaż ślubny cechuje duża trwałość i odporność na ścieranie, pot, wysoką temperaturę oraz wilgotność powietrza.


makijaż ślubny

 

 

Makijaż oczu pełni funkcję upiększającą i korekcyjną. Kształt oczu i powiek decyduje o sposobie i technikach wykonania makijażu. Np. w przypadku oczu szeroko rozstawionych należy przy nasadzie nosa użyć ciemnego cienia, a następnie nieco go rozjaśnić na powiece, aby uzyskać efekt zbliżenia oczu.

makijaż oczu

Makijaż ekstrawagancki jest to mocna, ekspresyjna wersja makijażu, w której nie wypadałoby pójść do pracy, na spotkanie, do teatru lub powiedzmy do ślubu. Makijaż ten odznacza się dużą swobodą i dowolnością, jest jedynie ograniczony własną wyobraźnią i kreatywnością. Można malować różne wzory i przyklejać odpowiednie elementy na twarzy. Często spotykamy osoby z makijażem ekstrawaganckim na balach maskowych, aktorów w teatrze i filmach, podczas karnawału np. w Rio.

makijaż ekstrawagancki

Makijaż korekcyjny (kamuflaż) jego głównym celem jest ukrycie defektów i wad urody, takich jak: naczyniaki, przebarwienia, znamiona płaskie, żylaki, blizny, piegi, odbarwienia, siniaki, trądzik. Stosowany jest nie tylko na twarzy, ale również na innych widocznych częściach ciała np. plecach, ramionach, dekolcie lub szyi.


Makijaż studniówkowy jest to wersja makijażu wieczorowego. Ze względu na doniosłość wydarzenia oraz młody wiek naszych klientek stale utrzymujemy cenę promocyjną na makijaż wykonany specjalnie na Studniówkę.

makijaż studniówkowy

 

Pracujemy na najwyższej klasy kosmetykach mar­ki GLAZEL, które dają nieograniczone możli­wości two­rzenia makijaży oraz zdobyły uznanie wielu osób pracujących w show biznesie. Tylko profesjonalnie wykonany makijaż cechuje duża trwałość, nie ściera się, nie spływa podczas dobrej zabawy i wysokiej wilgotności powietrza. Niektóre produkty tej marki są odporne na ciepłą wodę, a z całą pewnością pozwalają cieszyć się perfekcyjnym wyglądem przez całą noc.


Glazel

Nasze wizażystki posiadają dużą wiedzę na temat sztuki makijażu, typu kolorystycznego oraz budowy i pielęgnacji skóry. Dbają, aby klientka cieszyła się pięknym wyglądem nie tylko po zrobieniu makijażu, ale również po jego zmyciu. Indywidualne podejście do każdej osoby, szczególna troska o stan cery oraz zwracanie uwagi na oczekiwania pozwalają nam doradzić właściwą pielęgnację i odpowiednią gamę kosmetyków do codziennego stosowania.MAKIJAŻ CENNIK
doklejenie rzęs (kępka)
3 zł
oczu
40 zł
próbny
50 zł
dzienny
60 zł
wieczorowy
80 zł
ślubny
99 zł

Minigaleria (kliknij w obrazek aby powiększyć):

Makijaż 1 Makijaż 1 Makijaż 2 Makijaż 2